Ücretsiz Renk Alma Programı Ücretsiz İndir AIColorPicker Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Renk Alma Programı AIColorPicker Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda AIColorPicker isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

AIColorPicker programı web tasarımcılar,grafikerler ve internet siteleri olan kullanıcılar için hazırlanmış ücretsiz resim kodu alma programıdır.

Program masaüstünüzdeki herhangi bir alanın veya seçtiğiniz herhangi bir resmin renk kodunu almanıza olanak sağlıyor.Program sayesinde birkaç küçük işlemle istediğiniz renk kodlarını bulabilirsiniz.

AIColorPicker ile isterseniz programın içerisindeki hazır renk kodlarını kullanabilir ve programın kütüphanesinden faydalabilirsiniz.Programın klavye kontorolü ise size tam kullanım özgürlüğü sağlıyor.Program ile sadece renk kodu alma işlemlerinizi değil renk kodu ayarlamalarını,doygunluk,parlaklık gibi işlemlerinizi yapabiliyorsunuz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver