Ücretsiz PSP Video Dönüştürücü Ücretsiz İndir Pazera Free PSP Video Converter Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz PSP Video Dönüştürücü Pazera Free PSP Video Converter Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Pazera Free PSP Video Converter isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Pazera Free PSP Video Converter, AVI, DivX, XviD, MPEG, MPG, WMV, ASF, MOV, QT, FLV, SWF, MP4, M4V, 3GP, 3G2, MKV, VOB, DAT  video formatlarını Sony PSP ile uyumlu MP4 (H.264, PSP-MP4) formatına dönüştüren ücretsiz bir dönüştürücü programdır.

Pazera Free PSP Video Converter’ın avantajlarından birisi video çözünürlüğü, ses ayarları gibi parametrelerin ayarlanabilmesi ve dönüştürülen videonun boyutunun kısıtlanabilmesidir. Program aynı zamanda video içerisindeki sesleri MP3, AAC, M4A, WMA ve WAV formatlarında çıkarmanızı da sağlar. Bu program ile tüm videoyu veya videonun sadece bir kısmını dönüştürebilirsiniz.

Pazera Free PSP Video Converter’ın basit arayüzü kolay kullanım sağlar. Sürükle-bırak yöntemiyle videoları taşıyıp menüden dönüştürülme özelliklerini seçip “convert” butonuna basmanız yeterli olacaktır. Video kalitesi düşükse video bitrate’in yükseltilmesi tavsiye edilir.

Özellikleri:

Pazera Free PSP Video Converter; AVI, DivX, XviD, MPEG, MPG, WMV, ASF, MOV, QT, FLV, SWF, MP4, M4V, 3GP, 3G2, MKV, VOB, VCD DAT formatlarını, MP4 (PSP-MP4), MP3, AAC, M4A, WMA, WAV formatlarına dönüştürür.Pazera Free MP4 to AVI Converter tamamen ücretsizdir. Programda kısıtlama, reklam, hologram bulunmaz.Desteklenen video codec‘leri: MPEG-4 AVC, H.264.Pazera Free PSP Video Converter kurulum gerektirmez. Zip dosyasından çıkan PSPConverter.exe’yi çalıştırmanız yeterlidir.Program “portable” özelliği sayesinde taşınabilir cihazlarda da rahatlıkla taşınabilir ve kullanılabilir. Programın tüm ayarları INI dosyasında kayıtlıdır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver