Ücretsiz Program Yöneticisi Ücretsiz İndir Comodo Programs Manager Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Program Yöneticisi Comodo Programs Manager Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Comodo Programs Manager isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz programlarıyla beğenilen Comodo yeni ücretsiz yazılımı Comodo Programs Manager ile yine takdir toplayacağa benziyor. Windows işletim sistemini kapsamlı bir şekilde monitörleyerek yönetmenizi ve kendi kendinize bulamadığınız hataları tek panelden yok etmenizi sağlayacak program, bunu yaparken şık ve basit bir arayüzde kolay kullanım sağlıyor. Fonksiyonel kullanıcı arayüzünde sistemde kurulu programlar, Windows işletim sistemi uygulamaları, sürücülerle ilgili raporlamalar yapan Comodo Programs Manager uygulamaların daha düzgün çalışması için optimizasyon önerilerinde de bulunuyor. Bu optimizasyon önerilerini uygulayarak daha sağlıklı ve hızlı çalışan bir bilgisayara kavuşmanız kolaylaşıyor. Sistem değişimlerini izleyen yazılım yaptığı analizleri an be an raporluyor. Sürücü ve Windows servislerinin kaldırılması işlemleri programla yönetilebildiği gibi güncellemelerde program içerisinden yapılabiliyor.Comodo Programs Manager sıradan program yöneticilerinde olmayan ekstra özellikleriyle bir adım öne çıkıyor. Örneğin aplikasyonları yedekleyerek geri yükleme yapabiliyorsunuz. Windows işletim sistemini tekrar kurmadan önce program ve konfigürasyon ayarlarını saklayabiliyorsunuz. Sistemde yer kaplayan, uyumsuz uygulamaları kaldırırak daha düzgün çalışan bir bilgisayara kavuşabiliyorsunuz. Tüm bunların yanında Comodo’nun diğer programlarında kullandığı cloud teknolojisiyle sisteminiz zararlı yazılımlara karşı korunuyor. Kısacası birden çok işlevle hayatı kolaylaştıran programlar tercihinizse Windows yönetici programınızı bir kez daha gözden geçirerek yeni bir alternatife yer açabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver