Ücretsiz Ofis Yazılım Paketi Ücretsiz İndir Go-OO Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Ofis Yazılım Paketi Go-OO Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Go-OO isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Go-OO, OpenOffice tabanlı ancak daha hızlı tepki süreli ve standart versiyonunun içermediği özellikleri barındıran bir ofis yazılım paketidir. Go-OO’nun arayüzü OpenOffice’e göre çok daha sıcak ve kullanımı da daha kolay. OpenXML entegre filtreleri sayesinde Microsoft Office paketi dosyalarını da çalıştıran bu gelişmiş ofis paketi ile ücretsiz bir ofis yazılım paketine sahip olmak çok kolay. Ayrıca WordPerfect grafiklerini de içerisine entegre edebilme özelliği ile birçok farklı ofis yazılım paketi formatına uyumludur.Eğer Excel VBA makrolarına bağımlı olarak çalışıyorsanız Go-OO’nun makrolarının en iyileri olduğunu belirtmek gerek. Ayrıca Visio diagramlarınızı dokümanlarınızda görmek istiyorsanız Go-OO’yu tercih edebilirsiniz.

OpenOffice açık kaynak kodlu bir paket olmasına rağmen oldukça yavaş ve büyük. Daha hızlı ve daha az yer kaplayan ücretsiz bir ofis paketi arıyorsanız Go-OO kesinlikle en tercih edilebilir yazılımdır.

Go-OO’nun kullanımı, büyük ikonları ve daha az karmaşık yapısı sayesinde çok daha kolaydır. Kişiselleştirilebilir menüsü sayesinde çok daha fazla özelliği içerisinde barındıran ve bu özellikleri sizin uyarlamanıza olanak tanıyan yapısı ile de kesinlikle daha üstündür. DOCX, XLSX, PPTX formatlarını ve SVG dosyalarını destekleyen yapısı ve grafik yapısıyla da birçok farklı karakteri tanımlayabilir. WordPerfect grafiklerini ve EMF sunumlarını da Go-OO ile açabilirsiniz.

Önemli! Go-OO’yu sisteminize yüklemeniz için öncelikle sisteminizde OpenOffice varsa kaldırmalısınız.

OpenOffice’in sahip olduğu tüm ofis yazılımlarına sahip olan Go-OO ile bu ofis yazılımlarına çok daha hızlı ve kolay şekilde erişebilir ve çok daha kolay bir şekilde bunları kullanabilirsiniz.

Not! Go-OO bir OpenOffice eklentisi değildir. Tamamen ayrı çalışmaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver