Ücretsiz Müzik Dinleme Programı Ücretsiz İndir M-Player Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Müzik Dinleme Programı M-Player Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda M-Player isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

M-Player, en sevdiğiniz müzikleri kolaylıkla dinlemenize olanak tanıyan ücretsiz bir müzik çalardır. İsterseniz programa entegre olarak gelen müzik kütüphanesi sayesinde sevdiğiniz sanatçıların albümlerini listeyeleyerek istediğiniz sırada müziklerinizi dinleyebilirsiniz.

M-Player‘ın çalma listesinin işlevselliği sayesinde şarkılarınızı listelerken ekstra zaman kazanabilirsiniz. Gelişmiş arama özellkleri sayesinden istediğiniz parçayı veya parçaları kolaylıkla bulmakta sizin elinizde. M-Player, aynı zamanda dinlediğiniz müzikleri MSN istemci tabanlı bir program üzerinden arkadaşlarınıza göstermenize izin verir. Böylelikle arkadaşlarınız hangi parçayı dinlediğinizi görebilir. Müzik dosyalarına özel olan id-tag (etiket) düzenleme olanağıda sağlayan programı alternatif olarak kullanabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver