Ücretsiz Müzik CD Hazırlama Programı Ücretsiz İndir Free Audio CD Burner Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Müzik CD Hazırlama Programı Free Audio CD Burner Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Free Audio CD Burner isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Free Audio CD Burner, müzik cdleri oluşturmanız için hazırlanmış basit bir programdır. Oluşturduğunuz cdleri mp3 çalarınızda veya aracınızda rahatlıkla dinleyebilirsiniz. 

Program Özellikleri:– CD-R ve CD-RW disklerine yazabilir.- Tekrar yazılabilir disklere sorunsuz tekrar yazma yapabilir.- Popüler tüm müzik formatlarını destekler: *.mp3, *.wav, *.aac, *.m4a, *.m4b, *.wma, *.ogg, *.flac, *.ra, *.ram, *.amr, *.ape, *.mka, *.tta, *.aiff, *.au, *.mpc, *.spx, *.ac3- Oluşturduğunuz cd içindeki dosyaların listesine ulaşabilme.- Windows’un kendi sürücülerini kullanarak diske yazma işlemini gerçekleştirir. (IMAPI)Programda yazma işlevini çalıştırmak:

– TrackAtOnce (varsayılan gelir) (Diske direkt yazma işlemine başlar. Diski açık bırakır ve daha sonra ekleme yapabilirsiniz.)- DiscAtOnce (Diski tek seferde oluşturur. Geri dönüşü yoktur.).Sistem Gereksinimleri: Windows XP SP3, Vista, Windows 7 ve .Net Framework 2 SP2

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver