Ücretsiz MP4’den AVI’ye Format Dönüştürücü Ücretsiz İndir Pazera Free MP4 to AVI Converter Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz MP4’den AVI’ye Format Dönüştürücü Pazera Free MP4 to AVI Converter Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Pazera Free MP4 to AVI Converter isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Pazera Free MP4 to AVI Converter’ın, arayüzü basit ve kullanıcı dostudur. Dönüştürmek istediğiniz MP4, M4V, MP4V dosyalarını sürükle-bırak yöntemiyle kolayca programa taşıyıp “Convert” butonuna bastığınızda AVI veya MPEG formatına dönüştürme işleminiz başlayacaktır. Program aynı zamanda ses ve video codec‘lerini düzenlemenizi ve çözünürlük ayarlarını değiştirebilmenizi de sağlar.Özellikleri:

MP4, M4V, MP4V formatındaki iPod/PSP dosyalarınızı AVI veya MPEG formatına dönüştürür.Pazera Free MP4 to AVI Converter tamamen ücretsizdir. Programda kısıtlama, reklam, hologram bulunmaz.Desteklediği video codec’leri:  XviD, DivX 3, H.264, WMV, MPEG4-FFmpeg, S-Mpeg 4 v. 2, Motion JPEG (MJPEG), HuffYUV.Desteklediği ses codec’leri:  MP3 (Lame), MP2, AC3, AAC, WMA, PCM 16-bit.Pazera Free MP4 to AVI Converter kurulum gerektirmez. Zip dosyasından çıkan mp4toavi.exe.’yi çalıştırmanız yeterlidir.Program “portable” özelliği sayesinde taşınabilir cihazlarda da rahatlıkla taşınabilir ve kullanılabilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver