Ücretsiz MKV, WMV, MOV, MPEG ve OGM’den AVI’ye Video Dönüştürücü Ücretsiz İndir AllToAvi Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz MKV, WMV, MOV, MPEG ve OGM’den AVI’ye Video Dönüştürücü AllToAvi Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda AllToAvi isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Asıl amacı OGM ve MKV formatlarını altyazı ve ses seçenekleriyle AVI formatına dönüştürmek olan AlltoAvi, bunun yanında pek çok ses ve video formatını dönüştürebiliyor. Programla OGM ve MKV formatındaki dosyaları altyazı, ses, video boyutu ve codec özelliklerini koruyarak AVI formatına dönüştürebilirsiniz.

AllToAvi ayrıca AVI, WMV, RM/RMVB, MOV, tüm MPEG ve Quicktime formatlarını da AVI formatına dönüştürebilir. Program sürükle-bırak gibi kolay kullanım özellikleriyle kullanıcı dostu özelliktedir. All to Avi yazılımının H.264 video ve AAC ses formatları için de desteği vardır. Programın desteklediği tüm video ve ses codec’lerini görüntülemek için tıklayın.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver