Ücretsiz Medya Oynatıcı Ücretsiz İndir SMPlayer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Medya Oynatıcı SMPlayer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda SMPlayer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

SMPlayer özgün bir multimedya oynatıcısı. MPlayer altyapısını kullanan SMPlayer sürekli geliştirilen bir proje olarak gelişimine devam ediyor. Ücretsiz ve pratik oluşuyla dikkat çeken MPlayer desteklediği pek çok formatla çözücü sorununu size unutturabilir.

SMPlayer’ın en güzel özelliklerinden biri yapay hafızası. Ayarlarınızı ve oynattığınız dosyaları hatırlayan oynatıcı kapatıp açtıktan sonra dahi kaldığınız yerden dosyanızı çalıştırabiliyor. Aynı ses ayarı, altyazı ayarı ve dosyayı hatırlamak SMPlayer için hiç sorun değil. Farklı filtreleri bulunan SMPlayer’da karaoke filtresi bulmak bile mümkün.Gelişmiş farklı özellikleri ve tanıdığı pek çok formatla medya oynatıcılarına yeni bir alternatif getiren SMPlayer, sade ve basit arayüzüyle tüm isteklerinizi karşılayacak.

Özellikler

Font özellikleri ayarlanabilir altyazı özelliği
Ses dosyaları istenilen formatta çalma
Mouse tekerleği yardımıyla videoyu ileri-geri sarma
Görüntü kalitesini ayarlamanız için görüntü ayarları
Dosyaları istenilen hızda oynatabilme 2X , 4X … ve hatta ağır çekimde oynatma
Karaoke filtresi dahil pek çok filtre
Ses ve altyazı zamanlaması ayarları
Kontrast ayarı gibi pek çok ayarın yapılabildiği video equalizer
Çalma listesi hazırlayabilme ve sıralama yapabilme
Basit ve pratik kulanışlı kullanıcı arayüzü
Çapraz platformda çalışma (Windows, Linux)
Programın açık kaynak kodlu olması sayesinde derleme ve değiştirme özelliği
Hemen her özelliği kişiselleştirilebilir konfigürasyon desteği

Desteklenen Formatlar(S)VCD (Super Video CD)CDRwin’s .bin image fileDVDMPEG-1/2 (ES/PS/PES/VOB)AVIASF/WMV/WMA formatQT/MOV/MP4 formatRealAudio/RealVideo formatOgg/OGM filesMatroskaNUTNSV (Nullsoft Streaming Video)VIVO formatFLI formatNuppelVideo formatyuv4mpeg formatFILM (.cpk) formatRoQ formatPVA formatstreaming HTTP/FTP, RTP/RTSP, MMS/MMST, MPST, SDP

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver