Ücretsiz Medya Oynatıcı Ücretsiz İndir DAPlayer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Medya Oynatıcı DAPlayer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda DAPlayer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

DAPlayer güçlü, kullanımı kolay ve ücretsiz bir medya oynatıcısıdır. Her tür ses ve video dosyalarını en hızlı ve sorunsuz şekilde oynatmanıza izin verir.

Yüksek çözünürlüklü Bluray, AVCH, TS, MKV, MPEG4, H264 video formatlarının yanı sıra DVD ve müzik CD’lerinden kullanıcıların en iyi verimi alması için tasarlanmıştır.

Program içerisinde 320’den fazla video codec ve 130’dan fazla ses codec‘ini barındırmaktadır. Böylece ekstra hiçbir codec paketine ihtiyaç duymadan her tür video ve ses dosyasını DAPlayer yardımıyla kolayca açabilirsiniz. Ayrıca altyazı desteği de bulunan program ile altyazılı fimlerinizi en hızlı ve kaliteli şekilde izleyebilirsiniz.

Sonuç olarak DAPlayer sizlere Windows işletim sistemi kullanan bilgisayarınızda en iyi görüntüleme ve dinleme deneyimini sunmak için bir çok rakibine kafa tutabilecek kadar kaliteli bir medya oynatıcısı.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver