Ücretsiz Medya Oynatıcı Ücretsiz İndir ALShow Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Medya Oynatıcı ALShow Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda ALShow isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanıcılara izledikleri video üzerinde bilgiler girebilme,etiketler düzenleme gibi alternatiflerde yazılımın dikkat çeken özellikleri arasında.Kullanıcı böylece videoya kolayca ulaşabiliyor ayrıca filmle ilgili özetler girerek not alabiliyor.Zamandan tasarruf ettiğiniz gibi birçok işlem içinde kolaylık sağlamış oluyorsunuz.İzlediğiniz videoyu istediğiniz zamana ayarlayarak geri sarabiliyorsunuzda. Tekrar tekrar videonun bir bölümü üzerinde inceleme yapma ,başlangış kısmını belirleme hatta videonun başlama noktasını kolayca kontrol etmede programda mevcut.

Filmlere özetler girmenin yanında favori seçenekler yaratarak bir kaç tıklamayla hazırladığınız ses veya video dosyalarına anında ulaşabiliyorsunuz. İsterseniz kısayol tuşları atayıp bir tek tuşla dahi istediğiniz dosyaya erişebiliyorsunuz.

Video görüntülerinin boyutlarını ayarlama bakımından ise program bünyesinde 7 farklı görüntü boyutuna yer vermiş. Bunların arasında DVD (16:9) ,TV (4:3) , orjinal ve daha birçok farklı şekilde izleme tarzı kullanıcıya sunulmuş. Görüntü boyutunun yanında görüntü üzerindeki aydınlık,kontrast,doygunluk gibi ayarlamaları kolaylık yapabilmeniz için klavye kısayolları da program tarafından otomatik atanmış. Bunları isteğinize göre değiştirebilirsiniz. Aşağıdaki görüntüde de atanan klavye kombinasyonunu orjinal haliyle görebilirsiniz.

   
Reset to Normal Q
Brightness Down E
Brightness Up R
Contrast Down T
Contrast Up Y
Saturation Down U
Saturation Up I
Hue Down O
Hue Up P

ALShow İçin Yapılan Yorumlar (14)

ALShow için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.


ALShow Ekran Görüntüleri

 • ALShow
googletag.cmd.push(function(){googletag.display(‘div-gpt-ad-sag-ust’);});

Oynatıcılar Popülerleri

 1. GOM Player
  GOM PlayerÇok Amaçlı Medya Oynatıcı
 2. Winamp
  WinampMP3 Oynatıcı
 3. FLV Player
  FLV PlayerFLV Oynatıcı
 4. VLC Media Player
  VLC Media PlayerÜcretsiz Medya Oynatıcı
 5. iTunes
  iTunesMüzik, Video, Uygulama ve Oyun İndirme, Düzenleme, Oynatma Aracı
googletag.cmd.push(function(){googletag.display(‘div-gpt-ad-sag-ek’);});