Ücretsiz Masaüstü Takip Yazılımı Ücretsiz İndir Pingdom Desktop Notifier Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Masaüstü Takip Yazılımı Pingdom Desktop Notifier Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Pingdom Desktop Notifier isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Web siteleri için bir uyarı servisi olan Pingdom ücretsiz aplikasyonu Pingdom Desktop Notifier ile masaüstünüzden sizi bilgilendiriyor. Böylece sitenize her ulaşılmadığında arka planda çalışan program sizi uyararak internet üzerindeki kontrol paneline ulaşmanızı sağlıyor.Sitenizin gün içinde ne kadar kapalı kaldığını size SMS, twitter hesabı, e-posta gibi araçlarla ileten Pingdom yeni yazılımıyla bilgisayar başındayken sizi hemen uyarmanın yanında sitenize ve kontrol panelinize direk ulaşan birer linkle süreci daha da hızlandırıyor.Pingdom üye olduğunuzda bir adet websitenizi ücretsiz olarak takip ediyor. Pingdom Desktop Notifier’ın çalışması için Pingdom sitesine üye olmalı ve site bilgilerinizi girmelisiniz. Daha sonra servis online paneli üzerinden size tüm detaylı bilgileri sunacak.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver