Ücretsiz Masaüstü Düzenleme Aracı Ücretsiz İndir Rainmeter Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Masaüstü Düzenleme Aracı Rainmeter Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Rainmeter isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Masaüstü düzenleme aracı olan Rainmeter ile bilgisayarınız her açıdan kişiliğinizi yansıtacak. Windows işletim sisteminin klasik masaüstü tasarımını kişiselleştirerek baştan yaratmanızı sağlayan Rainmeter ile yapılabilecekler yaratıcılığınızla sınırlı. Masaüstünde yer alan tüm aplikasyonları dilediğiniz tasarımla yeniden düzenlemeniz için bir konfigürasyon paneline sahip Rainmeter’da işlem yapmak sanıldığı kadar zor değil. Rainmeter’ın kurulumunda gelen tüm ayarlar ve tasarımlar sizin isteğinize göre düzenleniyor. Beğendiğiniz buton ve ikonları Rainmeter’a yüklemeniz ve sadece size özel olacak bir masaüstü yaratmanız mümkün.

Rainmeter’ın diğer önemli özelliği bilgisayar kaynaklarını gerçek zamanlı olarak monitörlemesi. Hard disklerin durumu, bellek kullanımı, dinlenen müzik bilgileri, çevrim içi veri trafiği, e-posta ve RSS güncellemeleri hatta hava durumu verileri en şık tasarımlarla masaüstünüze taşınabiliyor. Böylece bilgisayarınızda öncelik verdiğiniz ayarlar sizin tarafınızdan yönetiliyor. Rainmeter’ın işlevsellik amacıyla tasarlanan paneliyle notlarınızı masaüstüne kaydetmek, yapılacaklar listesi oluşturmak, Twitter mesajlarını takip etmek kişisel tercihlerinize göre düzenlenebilir.İşlevsellik ve tasarımı aynı çatı altında toplayan Rainmeter sayesinde bilgisayarınızın masaüstü kimseninkine benzemeyecek. Sürekli geliştirilen Rainmeter’ı kullanan diğer kullanıcılara ve örneklere ulaşmak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Yeni versiyonla gelen özellikler:

Yeni işlevsel ölçü ve sayaç bölümü
Özel içerik menüsü öğeleri için destek
Yeni MouseActionCursorName (Fare hareket kürsörü adı) seçeneği ile fare harekelerinde özel imleçler
Görseli boyutlandıran “kırpma ve dolgu” özeliğini destekleyen PreserveAspectRatio=2 niteliği
Rainmeter boyunca “Temalar” terimi “Düzenler” şeklinde değiştirildi. 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver