Ücretsiz Klasik FTP Programı Ücretsiz İndir Classic FTP Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Klasik FTP Programı Classic FTP Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Classic FTP isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Classic FTP web sitelerine sahip kişilerin veya kurumların,site kurulumlarında veya dosya yüklemelerinde web sunucularına dosya transfer etmeleri için tasarlanmış ücretsiz bir FTP programıdır.Klasik FTP programlarının tüm görevlerini üstlenen Classic FTP programı hertürlü dosya transferi ve indirme işlemlerini hızlı ve doğru bir şekilde gerçekleştirir.Program,kişsel web siteleri olan ve özel program bilgisi bilmeyen kullanıcılar için idealdir.Programla birkaç tıkla işlemlerinizi yapabilir ve basit arayüzü sayesinde işlemleri takip edebilirsiniz.Programın güvenilirliği sayesinde programı rahatça kullanabilirsiniz.

Programın Özellikleri

Çift yönlü transfer özelliği CHMOD değiştirebilme özelliğiKüçük boyut pratik kullanımDownload ve upload işlemlerinde doğru işlem için program desteğiTamamen Ücretsiz !

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver