Ücretsiz Kayıt Defteri Temizleme Aracı Ücretsiz İndir TweakNow RegCleaner Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Kayıt Defteri Temizleme Aracı TweakNow RegCleaner Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda TweakNow RegCleaner isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kayıt bölümübilgisayarın ve Windows sisteminin en önemli bölümlerinden birisidir. Bu bölüm sayesinde sisteminizin nasıl çalıştığını görebilir ve buradaki kayıtların düzgünlüğü sonucunda da sisteminizi daha düzgün ve hızlı bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

Bir uygulama yüklediğiniz zaman yeni bir kayıt girdisi Windows Kayıt Defterine kaydolur. Ve bu girdi programın düzgün çalışmasını sağlayan kimlik belgesidir. Normalde bir uygulamayı sildiğiniz zaman bu kayıt girdisi de otomatik olarak sistemden temizlenir. Ancak bazı işlemler her zaman doğru çalışmaz. Ve bu da bu kayıt girdilerinin başıboş bir şekilde kayıt defterinde kalması anlamına gelir. Bu başıboş girdiler dolayısıyla sisteminiz yavaşlar ve düzgün çalışamaz hale gelir. Programları kayıt bırakmadan kaldıran ve disklerinizi de temizleyen programla işletim sisteminizi hızlandırabilirsiniz.

Bilgisayarınızın performansını her zaman yüksek tutmanız için Kayıt Defterinizde bulunan başıboş girdileri düzenli olarak taratmalı ve temizlemelisiniz. TweakNow RegCleaner ile bu işlemi ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver