Ücretsiz Kayak Yarışı Ücretsiz İndir ORF-Ski Challenge Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Kayak Yarışı ORF-Ski Challenge Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda ORF-Ski Challenge Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Avusturya, İsviçre ve Amerika Birleşik Devletleri gibi Dünya’nın farklı ülkelerinin karlı yamaçlarında kayak yaparak eğleneceğiniz bir oyun olan ORF-Ski Challenge 2010 heyecanlı ve bir o kadar da eğlenceli bir kayak simülatörüdür. Bir çok zorluk derecesine ve hava durumu seçeneğine sahip ORF-Ski Challenge 2010 ile her oynayışımızda farklı atmosfer tatmaktayız. Tek kişilik oyuncu seçeneği dışında, çoklu oyuncu seçeneği de sunan ORF-Ski Challenge 2010 ile Dünya’nın herhangi bir yerinden katılan oyuncular ile yarışabilir ve kendinizi test edebilirsiniz.

Ücretsiz bir üyelik alarak çoklu oyuncu modundan yararlanabileceğiniz ORF-Ski Challenge 2010 çoklu oyuncu modunda bulunan yarışlara kendinizi hazırlayabilmeniz için eğitim modu sunmaktadır. Bu modun içerisinde hazır pistlerle kendinizi test edebilir ve bu pistlere birbirinden farklı objeler ekleyebilirsiniz. Ayrıca çoklu oyuncu modu için kayakçınızın elbiselerini, kayak tahtasını ve desenini kolay bir şekilde ayarlayabileceğiniz ORF-Ski Challenge 2010 7’den 70’e herkesin oynayabileceği bir oyundur.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver