Ücretsiz ISO Dosyası Oluşturma Programı Ücretsiz İndir WinCDEmu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz ISO Dosyası Oluşturma Programı WinCDEmu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda WinCDEmu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

WinCDEmu kullanıcıların Windows Gezgini üzerinde dolaşırken istedikleri ISO dosyalarının üzerine çift tıklayarak açmalarına olanak tanıyan ücretsiz bir uygulamadır.

Diğer benzeri uygulamalarla karşılaştırıldığında WinCDEmu ISO kalıp dosyalarınızı açmak ve çalıştırmak için gerçekten çok daha pratik ve kullanışlı bir programdır.

Yapmak istediğiniz tüm işlevleri Windows Gezgini üzerine kendisini entegre ederek yapmanıza olanak tanır. ISO dosyaları üzerine sağ klik ile tıkladığınızda sürücü harfi seç ve bağla seçeneği sayesinde kendi belirleyeceğiniz bir sanal sürücü üzerinde dosyaları hızlı bir şekilde açar.

Aynı şekilde CD veya DVD sürücünüze bir disk yerleştirdikten sonra sürücü simgesi üzerine sağ klik tıklayarak ISO imajı oluştur seçeneğiyle kendi ISO dosyalarınızıda oluşturabilirsiniz.

WinCDEmu bilgisayar kaynaklarınızı zorlamadığı gibi tüm Windows sürümleriyle uyum içerisinde çalışmaktadır. ISO dosyaları dışında NRG, MDS, MDF, IMG, CUE, CCD imaj dosyası formatlarını da desteklemektedir.

CD/DVD üzerinden ISO kalıp dosyaları oluşturmak ve ISO kalıp dosyalarını sanal sürücü yardımıyla açmak için kullanabileceğimiz WinCDEmu gerçekten her türlü işinizi çok kolay hale getiren başarılı bir yazılımdır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver