Ücretsiz İnternet Radyosu Ücretsiz İndir inLight Radio Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz İnternet Radyosu inLight Radio Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda inLight Radio isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

inLight Radio, internet üzerinde radyo yayını yapan kanalları dinleyebilmeniz için tasarlanmış kullanışlı bir araçtır. 17Bin’in üzerinde radyo istasyonunu canlı olarak dinleyebileceğiniz inLight Radio, müzik dinlemeyi seviyorsanız muhtemelen vazgeçilmez programlarınız arasında kendisine yer bulacaktır.

inLight Radio ile çevrimiçi olarak radyo istasyonlarını dinleyebileceğiniz gibi isterseniz de daha sonra dinlemek için yayınları kayıt yapma imkanına sahip olacaksınız. Ayrıca favoriler listesi sayesinde istediğiniz radyo kanallarını listenize ekleyebileceksiniz.

Not: Programın ücretsiz sürümünde bazı sınırlamalar bulunmaktadır. Bu sınırlamalar arasında; eşzamanlı olarak yalnızca 4 kayıt yapılabilir, düşük kalitede albüm kapağı görüntüleyebilir, favori listenize 100 radyo kanalı ekleyebilirsiniz. Bu sınırlamaları kaldırıp daha fazla özelliğe sahip olmak için programın Pro sürümünü satın alabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver