Ücretsiz İnternet Filtresi Ücretsiz İndir Musonya JustFilter Standard Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz İnternet Filtresi Musonya JustFilter Standard Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Musonya JustFilter Standard isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

“Musonya Justfilter Standard” ev kullanıcıları için geliştirilmiş ücretsiz bir internet filtresidir. Bu program internetteki uygunsuz siteleri engeller. Aileniz için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz kullanışlı bir üründür. Tamamen ücretsizdir.Musonya JustFilter Standard, yeni teknikler ile tasarlanmış oldukça kullanışlı bir üründür. Sadece sisteminize kurmanız yeterlidir. Program ilk kez çalıştığında hemen KaraListe güncelleme paketlerini alacak ve interneti filtrelemeye başlayacaktır. Sadece ilk çalıştırmada alınacak güncelleme paketleri 10-15 dakikanızı alabilir. Daha sonraki günlük güncelleştirme paketleri sadece 2-5 saniye kadar sürecektir.Program KaraListe güncellemelerini otomatik olarak yapmaktadır. Sizin ayrıca bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Orjinal KaraListe’nin haricinde kendinize ait bir yasak listesi de oluşturabilirsiniz. Orjinal KaraListe’de yasak olan bir WEB adresine izin vermeniz de mümkündür. Eğer sadece orjinal KaraListe’nin yeterli olacağını düşünüyorsanız, yönetici listesini pasif hale getirebilirsiniz. Böylece biraz daha performans artışı sağlasınız.Bu ürünü sisteminize bir kere yükledikten sonra, sanki sistemde hiç yokmuş gibi çalışacaktır. Sistem kaynaklarını neredeyse hiç tüketmeden işini en iyi şekilde yapacaktır. Tamamen ücretsiz olan bu ürünü gönül rahatlığı ile kullanacağınızı garanti ediyoruz. İnanıyoruz ki bu ürünü dostlarınıza da tavsiye edeceksiniz.

Önemli! Program kurulumunda ilk başta bir şifre belirlemeniz gerekmektedir. Ancak varsayılan olarak gelen ilk yönetici şifresi1234“tür.Önemli! Bu ürünün tamam ücretsiz. Gelecekte daha iyi ürünler geliştirilmesi ve destek  olamak adına, “Internet Explorer” başlangıç sayfanızı http://start.musonya.net olarak değiştirebilirsiniz. Kabul ederseniz eğer, biz başlangıç sayfanızı değiştireceğiz. Fakat her iki durumda da program sorunsuz ve eksiksiz olarak çalışacaktır. Bize vereceğiniz destek için şimdiden teşekkür ederiz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver