Ücretsiz İnternet Filtresi Ücretsiz İndir İnter Filtre Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz İnternet Filtresi İnter Filtre Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda İnter Filtre isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İnter Filtre, yasak site engelleme programı ile bilgisayarınızı internetin tüm tehlikeli tuzaklarından koruyabilirsiniz.

İnternet ortamındaki istenmeyen siteleri veritabanın da tutar ve devamlı güncelleme yaparak yeni tehlikeleri de sezer ve tam koruma sağlar. Ayrıca istediğiniz siteleri programın sistemine girerek bilgisayarınızın o siteye erişimini engelleyebilirsiniz.

Genel Özellikleri:

* Analiz sistemi ile listesinde olmayan sitenin yasaklı olup olmadığına karar verir. * Program ve site listeleri otomatik güncellenir. * Server sistemi , alışılanın aksine tam otomatiktir. Herhangi bir ayar gerektirmez. * Tüm bilgisayarlar anabilgisayar özelliği taşır. Aksi belirtilmedikçe bilgisayarların yetenekleri eşittir. * Ağdaki bilgisayarlar tam ekran kontrol edilebilir. ( yalnızca bu özelliği taşıyan programlar vardır. ) * Ağdaki bilgisayarların webcam görüntüleri alınabilir. ( yalnızca bu özelliği taşıyan programlar vardır. ) * Ekran ve webcam görüntülerini kaydedebilirsiniz. ( yalnızca bu özelliği taşıyan programlar vardır. ) * Çalışması istenilmeyen programlar yasaklanabilir. ( yalnızca bu özelliği taşıyan programlar vardır. ) * Havuz sistemi vardır. Eklediğiniz siteler eaxsoft sunucusuna gelir.

Bir takım virüs programları, İnter Filtrenin internet ve ağ işlevlerini virüs hareketi olarak algılamaktadır. Virüs programında inter filtre için ayar yapmalı yada başka bir virüs programı denemelisiniz. Programda şifre ile giriş özelliği bulunduğundan dolayı sizin dışınızda istemediğiniz kişiler programa erişemeyecek ve sizin istemediğiniz sitelere erişemeyecek.

Programa giriş için parola; eax

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver