Ücretsiz İngilizce Türkçe Sözlük Ücretsiz İndir Dictionarist Sözlük Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz İngilizce Türkçe Sözlük Dictionarist Sözlük Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Dictionarist Sözlük isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Dictionarist tek tıklama ile çeviri yapabileceğiniz ücretsiz bir sözlük programı. Program anlamını bilmediğiniz İngilizce bir kelimeyi “Ctrl + sağ mouse” kombinasyonu ile seçtiğiniz anda küçük bir pencere açarak anlamını gösteriyor. Oldukça hızlı çalışan programın en önemli avantajı sesli olması. Bilmediğiniz kelimenin anlamını öğrenmekle kalmıyor telaffuzunu da öğrenebiliyorsunuz. Dictionarist ile her kelimenin anlamını bulamasanız da telaffuzlarını mutlaka öğrenebiliyorsunuz. Programın kelime veritabanı şu an çok geniş olmadığı için her kelimeyi çeviremeyebilir ama pratik ve hızlı kullanım avantajı sağlaması, internet bağlantısına gerek duymaması gibi özellikleri önemli bir tercih sebebi olabilir. Önemli! Dictionarist’in diğer diller için geliştirilmiş versiyonlarını buradan indirebilirsiniz.Öne Çıkan Özellikleri: Tek tık ile kolay kullanımİnternet bağlantısı olmadan kullanım imkanıTüm Windows uygulamaları ile uyumlu çalışmaİngilizce telaffuz imkanıÇoklu arabirim diliBaşlık çubuğu modunda kullanımBir çok dil desteğiKısayol Kombinasyonları:F10: Dictionarist penceresini açar.F12: Kelime telaffuzuEsc: Dictionarist programını kapatır.“Ctrl” + “+” kombinasyonu: Sözlük penceresini büyütür.“Ctrl” + “-“ kombinasyonu: Sözlük penceresini küçültür.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver