Ücretsiz İndirme Yöneticisi Ücretsiz İndir GetGo Download Manager Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz İndirme Yöneticisi GetGo Download Manager Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda GetGo Download Manager isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

GetGo Download Manager ile indirmek istediğiniz dosyaları kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde indirebileceksiniz. Download klasörlerini yönetmek dışında YouTube, Myspace, Google Video, MetaCafe, DailyMotion, iFilm/Spike, Vimeo, Break gibi flv veya mp4 uzantılı video yayınlayan sitelerin videolarını da bilgisayarınıza indirebileceksiniz.Download işlemi sırasında dosyalarınızı sizin için takip eden GetGo Download Manager ile dosyalarınız hiç olmadığı kadar hızlı inecek. Kolay kullanımlı program tamamen ücretsizdir. Gerekli ayarlamaları yaparak indirme işlemini otomatik veya elle başlatabilirsiniz. İndirme hızı, indirme yeri gibi ayarları yapabileceğiniz programla indirme işlemine ara verip devam edebilir ya da indirme işlemini istediğiniz bir zamanda başlatabilirsiniz. Firefox ve Internet Explorer tarayıcılarında sorunsuz çalışan programla indirdiğiniz dosyaları kategorilere göre ayırarak organize de edebilirsiniz.Programla video sitelerinden FLV veya MP4 uzantılı videoları indirmekte çok kolay. İzlediğiniz videonun üzerine “Download This Video” şeklinde bir link koyan programla beğendiğiniz videoları arşivinize ekleyebilirsiniz. Tek tıklama ile indirme işlemi başlayacak. FLV formatındaki videoları GOM Player veya VLC Media Player gibi flv okuyan medya oynatıcılarla çalıştırabilirsiniz.Dosya indirme işlemi sırasında dosyalarınızı indirme hızına göre ayarlayan GetGo Download Manager sayesinde indirme hızınız %500 kadar yükselecek. Hızı, zaman ayarını, kategorileri kişiselleştirmenizi sağlayan program ile dosya indirmek çok kolaylaşıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver