Ücretsiz İndir Zoommy v7.1 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Zoommy v7.1 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Zoommy v7.1 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İstediğiniz bölgeyi kolayca yakınlaştıran ve ekrandaki bölgenin size en ufak ayrıntıları dahi gösteren bu yakınlaştırma ‘zoom’ programı ile yakınlaştırdığınız bu resimleri inceleyebilir ve bilgisayarınıza kolaylıkla kaydedebilirsiniz.

Kullanımı son derece kolay dır, işlem tapsisine yerleşir ve programa ihtiyaç duyduğunuz anda birkaç adımda devreye sokabilir ve istediğiniz bölgeyi istediğiniz ölçüde yakınlaştırabilir.

Tüm bu işlemleri yaparken kaliteyi ve öznelliğe bağlı kalan ve görüntüyü size orijinaline en yakın şekilde vermeye çalışan bu program ile;

Okuyamadığınız ekrandaki küçük yazılarıAyrıntısına girmek istediğiniz resimleri

kolayca yakınlaştırabilir, aldığınız bölgesel resimleri Jpeg, Gif ve Png türü formatlarda kaydederek istediğiniz işlem için kolayca kullanabilirsiniz. Program bu özelliği ile aynı zamanda bir ekran görüntüsü alma programı işlevi görmektedir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver