Ücretsiz İndir Zip Recovery Toolbox v1.0 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Zip Recovery Toolbox v1.0 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Zip Recovery Toolbox v1.0 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ZIP’li dosyalardaki bozuk,hasarlı veriyi düzeltir. Geri kazanma sırasında program dosyaları düzeltir ,ZIP’teki dosyaları arşivleyip veri kaybını en aza indirir.Program birçok algoritmayı kullanır ve düzeltilen ZIP’li dosyardaki verilerin sonrasında kaybını önlemek için çeşitli yöntemlerle dosyayı bir nevi kapatır.Arayüzeyin veri kurtarma işlemini rahatça yapar kullanımı kolaydır.Parolayla korunmuş ZIP’li dosyarı dahi kurtarabilir.Dikkat : ZIP Recovery Toolbox programında düzenleme yapmayın,ZIP’li dosyalardaki kaynağı değiştirmeyin ve bilgi eklemeyin.Özellikler:(SFX) formatındaki dosyaları çıkarır ve onarır. 2 gbdan daha geniş dosyaları açar ve onarır.(floppy disks, CDs, DVDs, Zip drives, etc.) sürücülerindeki dosyaları yeniler.Dosyanın doğruluğunu denetler.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver