Ücretsiz İndir Zet Foto Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Zet Foto Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Zet Foto isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ÜRETİCİDEN:Okullar için çalışan fotoğrafçılarımız için hazırladığımız programımız da okul ekle penceresini kullanarak çalıştığınız okulları ve sınıflarını ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz okulların logolarını da bu pencerede ekleyebilir, parlaklık ve kontras ayarları ile oynayabilirsiniz. Eklediğiniz okulları tabloda görebilir, istediğiniz değişiklikleri düzelt seçeneği ile yapabilir veya silme seçeneğini kullanarak okulları silebilirsiniz. Okul silme işlemini seçeceğiniz bir şifre ile koruma altına alabilirsiniz.Programımızın öğrenci ekle seçeneği ile eklemiş olduğunuz okullara öğrenci ekleyebilirsiniz. dilerseniz yine bu pencere de eklediğiniz öğrencilere tek tek resim ekleyebilirsiniz.
rn Yine okul bölümde olduğu gibi eklediğiniz öğrencilere ait bilgileri düzeltebilir ya da öğrencileri silebilirsiniz. Öğrenci penceresinde bulunan toplu resim ekleme seçeneği ile öğrenci kaydetmiş olduğunuz sınıflara toplu olarak resim ekleyebilir, eklediğiniz resimleri çevirebilir, parlaklık ve kontras ayarlarını değiştirebilirsiniz. Ayrıca çektiğiniz resimlerin sırasında bi sorun varsa resimleri aşağı ya da yukarı kaydırabilir, fazla resimleri silebilir ve boş resim ekleyebilirsiniz. Yedek penceresi ile programımızda kaydettiğiniz tüm verileri vereceğiniz bir yola kaydebilirsiniz. Hızlı yedekle seçeneği ile daha önce belirlediğiniz yola yedek alabilir, otamatik yedekle seçeneği ile yedeklemeyi belirlediğiniz aralıklarla programa otomatik olarak yaptırtabilirsiniz. Yedeklediğiniz bu verileri geri yükle seçeneği ile tekrar yükleyerek veri kayıplarından kurtulabilirsiniz. Programın araçlar penceresindeki rapor sihirbazı seçeği ile okullar için hazırlayacağınız not defterleri ile kimliklerdeki yazı renklerini ve fon renklerini kolayca okullarınızın isteklerine göre değiştirebilirsiniz. Ayrıca not defterleri ve kimliklere okul logolarının ve yetkili imzalarının eklenmesini de yine bu sihirbaz sayesinde flu veya orjinal olarak yapılabilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver