Ücretsiz İndir Zero Trace v.1.6 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Zero Trace v.1.6 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Zero Trace v.1.6 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Zero Trace ile bilgisayarınız daha hızlı ve daha da kararlı bir hale gelecek.

Program bilgisayarınızdaki gereksiz belge ve dökümanları, İnternet Explorer geçmişlerini ve çerezleri, adres satırınızı ve bilgisayarınızdan kaldıramadığınız veya da kaldırıpta tam olarak silinmeyen programlarınızı bu program ile sisteminizden tamamen kaldırabilir ve bilgisayarınızın yavaşlamasına neden olan tüm meteryalleri ortadan kaldırabilirsiniz.

Programla gereksiz meteryallerin silinmesi dışında bilgisayarınızda izlediğiniz Windows Media Player türü medya oynatıcılardan izlediğiniz ve son izlediğiniz video ismi ve bilgilerini de silerek sisteminizde yer tutmasını önler.

Programda 7 farklı arkaplan ve tema seçeneği bulunduğundan dolayı istediğiniz temayı seçebilir ve programı kendinize daha özgün hale getirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver