Ücretsiz İndir Z-Cron 4.1 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Z-Cron 4.1 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Z-Cron 4.1 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sık sık tekrarlanan işlemlerin kendiliğinden başlamasını ve tamamlamasını sağlamak için Z-Cron’dan yardım alabilirsiniz. Amacınız yalnızca Windows’un otomasyonunu sağlamaksa, Tool’stan birçok önemli işlemi tamamlamanızı sağlayan 55 komuta ulaşabilirsiniz. Bu komutlar internet bağlantınızı kesmekten, hizmetleri sonlandırmaya kadar birçok iş için kullanılabiliyor.

 

Programda Task/Z-Cron Task’a tıklayın. Burada Send to alanına e-posta adresinizi girdiğnizde, yazılım görev yerine getrilince sizi bilgilendiriyor. Bu özellikle o an için bilgisayarından uzakta olan kullanıcılar için kullanışlı bir özellik.

Otomatik olarak çalıştırmak istediğiniz yazılımlardan biri yönetici haklarına ihtiyaç duyuyorsa Run as settings sekmesinden hesap bilgilerinizi girin. Z-Cron görevi tamamlamak için otomatik olarak yönetici hesabı açıyor. 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver