Ücretsiz İndir Yıkım Günü Demo (Kabus 22 Mod) Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Yıkım Günü Demo (Kabus 22 Mod) Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Yıkım Günü Demo (Kabus 22 Mod) Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici Açıklaması:

Bu sürümde herhangi bir kısıtlama yapmadık. Yani demoyu çalıştırmak için Kabus 22’nin bilgisayarınıza yüklü olmasına gerek yok. Herkes Yıkım Günü modunun demo versiyonunu oynayabilir.

Demoda tüm silahlar açık ancak sadece bir bölüm mevcut. Ayrıca forum üyelerimiz (demonun açılış ekranında üye girişi yaparak) yaptığınız skorlarları internet üzerinden yollayarak sıralamaya girebiliyorsunuz. Tabi üye olunmadan da oynanabiliyor ama bu sefer aldığınız skorlar yollanmıyor.Yıkım Günü modunun demo versiyonu çalışmak için Kabus 22′ye ihtiyaç duymamaktadır. Yani herkes demoyu oynayabilir ve foruma üye olan her kullanıcıda oyunda aldığı skoru internet üzerinden yollayarak sıralamaya girebilr. Ancak Yıkım Günü modunun tam sürümünü yalnızca Kabus 22 sahipleri oynayabilecek.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver