Ücretsiz İndir Yasir Portal Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Yasir Portal Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Yasir Portal isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Web Programlaması bilmiyorsunuz ve geniş kapsamlı, anında güncellenebilir web sitenizin olmasını istiyorsanız tam size göre bir uygulama. Bu uygulamada Üyelik Sistemi, Forum, Döküman Scripti, Download Scripti, Toplist Scripti, Mesajlaşma sistemi Haber Scripti ve daha bir sürü özellik bir arada.

4.0 da olan yenilikler:

Site görünüm %100 olarak ayarlarlandı ve bloklar sağlı sollu sıralandı. Yönetim Paneli sıfırdan kodlandı. Tüm içerikleri düzenleme özelliği eklendi. Sayfa ve link ekleme özelliği eklendi. Anket sistemi geliştirildi. Artık anketleri istediğiniz kadar şıklı yapabilirsiniz ve eski anketlerinizde artık kaybolmayacak arşivde gösterilecek. Toplist eklendi. Sitede reklam alanı belirlendi. Banlama sistemi geliştirildi. Yönetim panelinin şık dizaynıyla birlikte sitenin tamamen görünümü değişti. Bir çok hata düzeltildi ve birçok değişik özellikler eklendi.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver