Ücretsiz İndir YasaBul v5.3.6 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

YasaBul v5.3.6 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda YasaBul v5.3.6 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

YasaBul SM, SMMM ve YMM’ler için hazırlanmış, meslekle ilgili tüm Kanun ve bu kanunların Yönetmelik, Tebliğ, Genelge ve Sirküleri ayrıca Danıştay Kararları,Özelgeleri ve Yargıtay kararlarını içeren bir programdır.

Tüm Danıştay Kararları, Özelgeler, Tebliğler, BKK ve Sirküler ilgili kanun maddesiyle ilişkilendirilmiş, bu sayede bir madde üzerindeyken bir tuşla ilgili Tebliğ ya da Danıştay Kararına ulaşılabilmesi sağlanmıştır.

YasaBUL 5.x versiyonunda 4 arama motoru bulunmaktadır. Madde adından veya özetlerden hızlı arama ya da tüm metinler içerisinde bir kelime arama yaparak bilgiye en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Programın tasarımında kolay kullanım ve sadelik ön planda tutulmuştur. Kullanıcıların pencereler içinde kaybolmasını engelleyecek şekilde hazırlanmıştır. Windows kullanıcıların alışık olduğu, her şeyin tek ekranda olduğu bir menu ortaya çıkarılmıştır.

Güncelleme

Mevzuat değişiklikleri aynı gün, Yönetmelik ya da Tebliğ yayımlandıktan yarım saat sonra programa eklenmektedir. Bir Kanun ya da tebliğ daha tasarı(taslak) halindeyken kullanıcılara gönderilmekte böylece daha yayımlanmadan kullanıcıların bilgi sahibi olması sağlanmaktadır.Tüm güncellemeler tek tuşla internet üzerinden herhangi bir saatte yapılabilir. Günlük güncellemelerin süresi bir dakikayı geçmez.

Abonelik

Yasabul aboneliği yıllıktır. Bir yıl içerisinde abonelerin tüm servis, teknik destek istekleri ücretsiz karşılanır. Herhangi bir nedenle programın silinmesi, format atılması vb. durumlarda tekrar kurulum ya da şifre ücreti alınmamaktadır. 5.3.5 yenilikler : YasaBul’a yeni bir arama motoru eklendi , interneti olan kullanıcılarımız yasaları google da arama yapar gibi arayabilecekler 5.3.2 yenilikler : Liste başlıklarında arama bölümünde değişiklik yapıldı. 5.3.1 yenilikler : Bir kaç görsel öğede düzenleme yapıldı. Arama motorlarının boylamasına genişlemesi sağlandı. 5.3.0 yenilikler : Ayrıntılı ara bölümündeki yavaşlama sorunu düzeltildi. Ayrıntılı ara ve neler güncel formları büyütülebilir hale getirildi.

Programın kullanımı hakkında detaylı yardım için Tıklayın

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver