Ücretsiz İndir Yankee Clipper v1.0.1.0 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Yankee Clipper v1.0.1.0 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Yankee Clipper v1.0.1.0 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz bir Windows clipboard yönetim aracı. Ctrl+C ile clipboard’ınıza kopyaladığınız son 200 şeyi kaydeder ve daha sonra tekrar kullanabilmenizi sağlar. Kopyalanan materyalleri Resim, Text, RichText ve URL olarak kategorilendirerek kaydeder. Kullanışlı ve herkesin ihtiyaç duyabileceği bir program.

Windows ‘ un popüler tüm sürümleri ile uyumlu bir pano yöneticisi olan Yankee Clipper, basit olmasına karşın faydalı bir yazılım.. Çalıştırıldığında Windows görev çubuğunun sağ tarafına yerleşerek sessizce panoya kopyaladığınız tüm yazı, resim ve bilgileri kaydeden Yankee Clipper, bu bilgileri siz silmedikçe sabit diskinizde tutuyor. Uygulamadan çıkılmadığında bile bilgileriniz kaybolmuyor. Panoya kopyaladığınız bir bilgiye daha ihtiyaç duyduğunuzda tek yapmanız gereken, uygulamanın simgesine çift tıklamak ve listeden ilgili kaydı bularak çift tıklamak. Bunu yaptığınızda bilgiler kullanılmak üzere tekrar Windows panosuna kopyalanıyor. Yankee Clipper panoya kopyalanan bilgilerin tekrarlarını algılayabiliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver