Ücretsiz İndir Yahoo POPs ! v2.09 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Yahoo POPs ! v2.09 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Yahoo POPs ! v2.09 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

En çok tercih edilen ücretsiz e-posta hesaplarından biri olan Yahoo!, aynı zamanda bu hizmeti ilk sunanlardan. 2002 ‘ nin Nisan ayında artan trafiğe daha fazla dayanamayan sunucularını rahatlanmak için POP3 servisini kapatan Yahoo!, artık sadece web üzerinden postaların okunmasına izin veriyor. Hotmail kullanıcıları ise Outlook Express sayesinde posta alıp gönderebiliyorlar. Yahoo! Hesabınızdan memnunsanız ve değiştirmeyi düşünmüyorsanız YahooPOPs programını kullanarak postalarınızı herhangi bir e-mail uygulaması ile kontrol edebilirsiniz. Uygulama Windows ‘ a bir servis olarak yükleniyor ve görev çubuğunun sağ tarafına yerleşiyor. Program içerisinden Yahoo! Hesabınız ile ilgili ayarları yaptıktan sonra Eudora, Outlook Express, Netscape gibi bir posta uygulamasını açarak ayarlar menüsünde ( bölümünde ) ” Gelen Postaları Kontrol Etmek için Gereken Sunucu “ hanesine “ Localhost “ yazıyorsunuz. Denemelerimizde YahooPOPs ‘ un başarılı biçimde çalıştığını gördük. Detaylı kurulum seçeneklerini programın yardım menüsünden alabilirsiniz..

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver