Ücretsiz İndir World Soccer Winning Eleven 8 International Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

World Soccer Winning Eleven 8 International Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda World Soccer Winning Eleven 8 International Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cengiz Han 2 OnlineCengiz Han 2
 • Oyunun genel olarak grafiklerine bakarsak çok gerçekçi göründüğünü söyleyebiliriz. Oyuncuların modellemeleri, yüzleri, sahalar ve stadlar çok güzel yapılmış. Oyunlardan pek anlamayan ebeveynleri gerçek maç diye kısa bir süreliğine kandırmanız bile mümkün :) Oyunun grafikleri bir futbol oyunu için şu ana kadar yapılmış en iyi ve gerçekçi grafikler. Bazı oyuncular tamamıyla aynı yapılmış neredeyse. Roberto Carlos, Aimar gibi oyuncuların yüzleri benlerine kadar detaylandırılmış. Ama tabi bazı futbolcuları KCET ısrarla alakasız yapıyor.

  Gelelim WE’ın en iddialı olduğu bölümlerden birine; oynanış. Oyun her seride çok daha iyi oynanırlığa sahip oluyor. Öyle ki, bir seriyi uzun süre oynadıktan sonra eski bir versiyonu açarsanız o oyun size oynanış açısından çok vasat geliyor. Ayrıca dikkatimi çeken bir şey var ki bu KCET’in en sevdiğim özelliklerinden. Oyunu oynarken bazen arkadaşlar arasında oyunun şurası saçma veya eksik diye muhabbet ederiz. KCET adeta odalarımıza dinleme cihazı koymuş gibi bunların büyük bölümünü sonraki versiyonlarda düzeltir. WE 9’da da yine birtakım eksikleri düzelteceklerinden eminim. Evet, WE8:INT harika bir oyun olmasına rağmen halen bazı eksikleri de var, gerek oynanış gerekse de diğer yönlerden.

  Ayrıca oynanış açısından WE 8’den farklı olarak şunu farkettim; artık oyuncular çok daha kıvrak ve hızlı dönüşler yapabiliyorlar. Bir ara acaba Controller S çok hassas da o yüzden mi hemen dönüyorlar diye düşündüm ama bu olsa bile bir yere kadar değil mi? Örneğin Recoba ile topu birden alıp dümdüz kaleye gitmek istiyorum ama oyuncu sağa ve sola dönüşler yaparak bana vakit kaybettirebiliyor. Bunun yanı sıra WE 8’den farklı olarak oyuncuların top kontollerinin biraz farklılaştığını farkettim. Defansta paslaşırken adamınız topu kontrol edemeyip gol yemenize neden olabiliyor, bu çok can sıkıcı ama oyuna gerçekçilik katıyor. Ayrıca paslar PES 4’teki gibi WE 8’e göre daha iyi bir duruma getirilmiş, daha hızlı gidiyorlar. WE 8’de tıngır mıngır giden paslar bizi gerçekten sinir ediyordu. Bunun dışında futbolcuların attığı şutlar da biraz gözden geçirilmiş, uzaktan daha etkili şutlar atabiliyoruz bu oyunda. WE 8’de uzaktan attığımız bazı şutlar kaleye bile yetişmiyordu hatırlarsanız, müsait pozisyondayken bile! O anda nerede PS1 ve ISS Pro Evolution’daki Batistuta ile uzaktan vurduğumuz füze gibi şutlar diye de düşünmüyor değiliz. KCET’inin bunu da geliştirip daha güzel hale getireceğini umuyorum.Şutlar dışında kaleciler de daha bir kaplanlaştırılmış. Bu iyi bir gelişme, her gol pozisyonunda gol atarsak nasıl heyecanlanacağız, öyle değil mi? Kanattan topu getirip yerden içeri açarsanız büyük ihtimalle gol atacaksınız, eski oyunlarda da bulunan bu sorun çok sinir bozucu. Bu klasik ve etkili metodu durmadan uygulayan rakibinize pis pis bakmanız işten bile değil.

  PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

  Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Cevap Ver