Ücretsiz İndir World In Conflict Demo Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

World In Conflict Demo Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda World In Conflict Demo Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Savaş evinize geliyor…

9 Kasım 1989’da Soğuk Savaş sona ermiş görünüyordu. Ancak hiç de öyle değildi.World in Conflict oyunu kendi ülkenizi şehrinizi evinizi ailenizi Sovyet ordusundan korumanız düşüncesi üstüne yaratılmış mükemmel grafiklere sahip bir aksiyon-strateji oyunudur. Bu destansı mücadelede en güçlü savaş makineleri ile donatılmış oldukça iyi durumda olan bir ordunun komutasına geçiyorsunuz. Çok gerçekçi bir oyun olduğu söylenebilecek bu oyun ile hissettiğiniz durum oldukça açık: Savaş artık televizyonda değil tam arka bahçenizde!

The World in Conflict demo çok detaylı bir beta test sürümlerinin sonucu olan ortaya çıkan gerçekçi bir oyun. Demo versiyonunda sadece tek bir senaryo bölüm haritası açık ve ayrıca bir genel harita ile çoklu oyuncu desteği açık. Bir de oyun öğretme modu.Oyunu satın almak isteyen kullanıcıların bilgisine: Oyunu internet üzerinden oynamak için Massgate online hesabınızın olması gerekiyor.

World in Conflict yaratıcı ve teknik zeka örnekleri ile dolu olan bu güzel oyunun yaratıcı ekibi ödüller kazanmış oldukça profesyonel bir ekip.

Bir kaç özellik:

Superpowered Warfare – Oldukça iyi bir silah gücüne sahip oldukça sağlam bir orduya sahipsiniz.MassTech Engine – Son teknoloji kullanılarak yaratılmış haritada 360° bir açı ile tüm alanı görebiliyorsunuz ve savaşı çok rahat bir şekilde yönetebiliyorsunuz.Demolish Everything – Haritada bulunabilen her türlü nesneyi patlatabiliyor ormanları bile ateşe verebiliyorsunuz.Drop-in Multiplayer – Çok kişili oyun seçeneklerinde harita kontrolleri seçenekleri de arttırılarak daha kolay yönetme imkanı sunulmuş.

Sistem gereksinimleri:

Windows XP/Vista, 2GHz CPU, 512MB RAM (Vista için 1GB), 128MB VRAMDicrectX10 kullanılarak yapılmış bu oyunun oldukça fazla ses getireceği şimdiden belli oluyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver