Ücretsiz İndir WordFix Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

WordFix Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda WordFix isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

WordFIX ile bozulan Microsoft Word dökumanlarınız tamir edebileceksiniz. Herhangi bir hata veya aldığı hasarlar yüzünden açamadığınız ve sizin için çok önemli olan Word belgeleriniz artık WordFIX sayesinde bir kaç dakikalık işlemle açılacak ve sizin için önemli olan veri ve bilgileri kurtarabileceksiniz.

Açılmayan veya açılırken hata veren bir Word dosyasına denk geldiğinizde, WordFIX ile belgenin içerdiği tüm bilgiler yeni bir Word dosyası haline getirilerek size sunuluyor ve artık açılmayan dosyadan kurtulmuş oluyorsuuz. Kolaylıkla yapabileceğiniz bu işlem en fazla 15 dakikalık bir süreç alıyor.

Word programının 2.0, 6.0, 95, 97, 2000, 2002(XP), 2003, 2007 versiyonları ile uyumlu olan bu araç aynı zamanda Macintosh için olan tüm Word versiyonlarınıda destekliyor. Son versiyonu ile yenilenen bu program Word 2007 ve Vista desteği ile en güncel haline getirilmiş durumda.

Yeni eklenen özellikler :

Word2003 e ait dökümanlarda geri kazanma yaratıldıYeni kullanıcı arabirimi eklendi

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver