Ücretsiz İndir WinPersonalizer 5.3.2 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

WinPersonalizer 5.3.2 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda WinPersonalizer 5.3.2 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

WinPersonalizer Windows görünümünüzü kişiselleştirmenize yarayan entegre bir araç. Bu program Windows’un varsayılan grafiksel kullanıcı arayüzünün görünümünü ve hissini değiştirmek için, duvarkağıtlarını, ikonları, imleçleri, Internet Explorer skinlerini, klasörleri, görsel stilleri, OEM bilgisini görsel olarak değiştirmenize imkan sağlıyor.İsterseniz system tray bölümüne isminizi yazabilir, görev çubuğunuzun transparanlık seviyesini değiştirebilirsiniz. Program hiçbir şekilde bilgisayarınızla çalışırken veya oynarken yavaşlamaya sebep olmuyor.

Son sürüm 5.3.2 ile birlikte belirtilmeyen güncellemeler, eklentiler ve hata düzeltimlerinin mevcut olduğu program olağan Windows görünümünden sıkılanlar için güzel ve güçlü bir araç.

Örnekler:

Başlat tuşundaki yazıyı kendi isteğinize göre değiştirebilirsiniz. >>>>>>>>>

Windows systrem tray bölümüne saatin yanına isminizi yazdırabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver