Ücretsiz İndir Windows Vista Yükseltme Danışmanı 1.0 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows Vista Yükseltme Danışmanı 1.0 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Windows Vista Yükseltme Danışmanı 1.0 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Vista Yükseltme Danışmanı RC Sürümü

Windows Vista Yükseltme Danışmanı, şu anda kullandığınız bilgisayarın Windows Vista çalıştırmaya hazır olup olmadığını öğrenmek üzere Windows XP tabanlı bilgisayarınızda çalıştırabileceğiniz küçük bir RC uygulamasıdır. Yükseltme Danışmanı’nı çalıştırdığında, bu uygulama bilgisayarınızı tarar ve bilinen sistem ve aygıt uyumluluğu sorunlarının yanı sıra bilgisayarınızı Windows Vista için hazır hale getirmeye yönelik önerilerin bulunduğu kolay anlaşılır bir rapor oluşturur. Microsoft, Yükseltme Danışmanı’na yazılım uygulamalarınızın Windows Vista’da nasıl çalışacağını denetleme gibi işlevler eklenmeyi planlamaktadır. RC sürümünü şimdi karşıdan yükleyin ve birkaç ay içinde yayımlanacak yeni sürüm için bu siteyi gözden geçirmeye devam edin.

Başlamadan Önce

Bilgisayarınızın Windows Vista için hazır olup olmadığını belirleme işlemine başlamadan önce, bilgisayarınızda düzenli olarak kullandığınız tüm USB aygıtlarını veya çevre birimi aygıtlarını (yazıcılar, dış sabit sürücüler veya tarayıcılar gibi) taktığınızdan emin olun.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver