Ücretsiz İndir Windows Masaüstü Araması RTW Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows Masaüstü Araması RTW Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Windows Masaüstü Araması RTW isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

YALNIZCA ORIJINAL WINDOWS KULLANICILARI iÇiNDiR..

Windows Masaüstü Araması 3.1, bilgisayarınızda hızla arama yapmanızı sağlayan bir teknolojidir. Belge, e-posta, müzik, fotoğraf ve diğer öğeleri bulmanıza, önizlemenize ve kullanmanıza yardımcı olur. Windows Masaüstü Araması 3.1’daki arama altyapısı, Microsoft Office Outlook 2007 ve OneNote 2007 gibi uygulamalar tarafından uygulama içeriğinin dizinini oluşturmak ve ilgili uygulamada arama yaparken hızla arama sonuçları elde etmek için de kullanılan bir Windows hizmetidir.

Windows Masaüstü Araması 3.1 hızlı dizin oluşturma, gelişmiş performans ve genişletilmiş dosya türü desteği sağlar.Windows Masaüstü Araması’nı yükleyip kullanmayı seçerseniz, bilgisayarınızdaki e-postalarda, belgelerde ve diğer dosyalarda arama yapabilirsiniz. Windows Masaüstü Araması bilgisayarınızdaki içeriğin dizinini oluşturur ve dizin dosyasını bilgisayarınızda depolar. Windows Masaüstü Araması’nı yalnızca bilgisayarınızdaki belirli klasörlerin dizinini oluşturacak şekilde yapılandırabilirsiniz. Windows Masaüstü Araması silinen e-postaların veya belgelerin kopyalarını saklamaz.

Bu işlem sırasında Microsoft’a bilgisayarınızdaki dosyalarla ilgili hiçbir bilgi gönderilmez.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver