Ücretsiz İndir Windows Bakım Programları – Paket – 01 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows Bakım Programları – Paket – 01 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Windows Bakım Programları – Paket – 01 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar


ERUNT 1.1Registry ayarlarınızı düzelttikten sonra bu programla yedeğini alabilir ve bir hata oluştuğunda bu yedekten yararlanabilirsiniz.
Registry Washer 1.5.2Windows Registry`de hükmü kalmamış dosyaları bulup silen program, bu yüzden oluşan hata mesajlarını da etkiliyor.
RegSeeker 1.45.0505Windows başlangıç programlarını düzeltebilir, programları kaldırabilir, renkleri değiştirebilirsiniz.
AutoRuns 8.13Windows açılışındaki servisleri ve çeşitli uygulamaları yönetebileceğiniz bir araç
CurrProcess 1.11Bilgisayarınızda o anda çalışan tüm uygulamaları gösteren bu araç DLL dosyalarını da destekliyor.
PageDefrag 2.20Windows disk birleştirme programından daha profesyonel olan bu yazılımla sabit diskinizi düzenleyebilirsiniz.
BIOS Patcher 4.00BIOS`unuzdaki hataları bulabilen bu yazılım aynı zamanda BIOS`a yeni düzenlemeler getirmenize de yarıyor.
File Recover 5Geri dönüşüm kutusundan silmiş olduğunuz dosyaları bile kurtarabilen bir araç.
Internet Connection Booster 2000Tarayıcısından ve e-posta istemcisinden daha fazla performans almak isteyenler için kullanışlı bir program.
Unlocker 1.72Bazı dosyaları silmek istersiniz ama o anda silemeyeceğinize dair uyarı verir. Bu işi sonlandırmak için kullanabileceğiniz faydalı bir araç.

Paketi açabilmeniz için Winrar programına ihtiyacınız vardır. Winrar` ı indirmek için tıklayın…

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver