Ücretsiz İndir Windows 2003 Server Service Pack1 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows 2003 Server Service Pack1 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Windows 2003 Server Service Pack1 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Service Pack 1:

Güvenliği artıran bir çok “varsayılan ayar” ile gelen rnWindows 2003 Service Pack 1(SP1), Windows XP Service Pack 2’de karşımıza çıkan rngüvenlik duvarı Windows Firewall’un gelişmiş versiyonunuda içerisinde rnbarındırıyor.

rn

Internet Informatin Services 6.0 (IIS) içinde birkaç rndeğişiklik getiren SP1 ile IIS 6.0 artık potansiyel olarak kötü niyetli olarak rntanımladığı ziyaretçileri engelleyebilecek ve çok daha güçlü bir şekilde rnbağlantıları denetleyebilecek.

rn

Çeşitli virüs ve solucanlar içinde yamaları içeren rnWindows 2003 32bit SP1 60 gün için İngilizce ve Almanca işletim sistemleri için rn329MB’lık boyutuyla adresinden ücretsiz olarak indirilebilir.
rn 

Windows Server 2003 :

rn

Windows Server 2003 ailesi Windows rn2000 Server teknolojisinin en gelişmiş biçimini barındırırken, kullanımını, rnyönetimini ve kurumsal kurulumunu oldukça kolay hale getirmiştir.
rn
rnWindows Server 2003, müşterilerin hayati derecede önem taşıyan görevler yerine rngetirecek bir Windows sunucu işletim sisteminden isteyebilecekleri güvenlik, rngüvenilirlik, kesintisiz kullanılabilme ve ölçeklenebilme gibi tüm özelliklere rnsahiptir. Ayrıca Microsoft, Windows sunucu işletim sistemlerini, “bilgi rnkaynakları, kişiler, sistemler ve cihazlar arasında bağlantı kurulmasını rnsağlayan” bir yazılım olan Microsoft .NET’in işlevlerinden kuruluşunuzun tam rnolarak yararlanabilmesini sağlayacak biçimde geliştirmiş ve zenginleştirmiştir.rn
rn
rnSunucu Rolleri
rnServer, farklı sunucu rollerini gereksinimlerinize göre merkezi biçimde veya rnyayılmış olarak yerine getirebilecek olan çok amaçlı bir işletim sistemidir. Bu rnsunucunun işlevlerinden bazıları şunlardır:

rnrn Dosya ve yazdırma sunucusu rn Web sunucusu ve Web uygulaması sunucusu rn Posta sunucusu rn Terminal Sunucu rn Uzaktan erişim/sanal özel ağ (VPN) sunucusu rn Dizin hizmetleri, Etki Alanı Adı Sistemi (DNS), Dinamik Ana Bilgisayar rn Yapılandırma İletişim Kuralı (DHCP) sunucusu ve Windows Internet Adlandırma rn Hizmeti (WINS) rn Veri akışı ortam sunucusu.rnrn

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver