Ücretsiz İndir Window Washer 6.5 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Window Washer 6.5 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Window Washer 6.5 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Window Washer bilgisayarınızdaki tüm çevrimiçi ve çevrimdışı aktivitelerinizi temizliyor. Daha fazla kişisellik sağlamak ve özel kalmasını istediğiniz bilgisayar kullanımınızı başkalarının eline geçmesini engellemek için tasarlanmış bu yazılım cache bilgilerini, çerezleri (cookies), dosya geçmişi ve registry girdileri gibi alanları temizleyebilme özelliğine sahip.

Window Washer kişiselleştirilebilir özellikler sunarak nelerin temizlenip nelerin temizlenmeyeceği konusundada tüm kontrolü size bırakıyor. Program barındırdığı görev yöneticisi ile tarihi ayarlanabilir yıkamalar düzenlemenizede yardımcı oluyor.

Versiyon 6.5 ile Windows Vista uyumu gelen program, belirli bir tarihte bilgisayarınızı temizlemek için ayarlanabilir duruma getirilmiş. Devlet standartlarını kullanarak güvenli şekilde dosyalarınızın temizlenmesini sağlıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver