Ücretsiz İndir Webroot Accelerate v4.0 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Webroot Accelerate v4.0 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Webroot Accelerate v4.0 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Accelerate, Windows ayarlarıyla oynayarak internet hızını arttırmaya çalışıyor. Böylece bağlantı türünüze göre ayarlama yapılabiliyor. Bütün tarayıcıları destekleyerek aynı zamanda diğer programların da olduğu gibi internet çıkışına sahip olan programları etkiliyor.

Gözümüze batan 2 önemli özelliği var, öncelikle kötü bağlanmış ya da parazitli hatlardan etkilenmenizi minimuma indiriyor.Diğeri ise siz sadece modem türünüzü seçip ileriye tıkladığınızda gerisini kendisi hallediyor.Sizni hiçbir şekilde ayar yapmanıza gerek kalmıyor. Böylece nerdeyse tam otomatik bir kurulum yapıyor. Zevkli tasarlanmış menüleri ve insanı yormayan arayüzü ile kullanabilecek bir program.

Bu program sayesinde dial-up ve kablo modem hızını artırarak mevcut bağantınızı 3 kata kadar hızlandırabiliyorsunuz. Accelerate Internet Explorer, Netscape, AOL, MSN ve CompuServe gibi Browser’ların hepsini destekliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver