Ücretsiz İndir Webcam Plus Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Webcam Plus Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Webcam Plus isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

EarthCam.com sizlere kendi bilgisayarınız üzerinden sahip olduğunuz USB webcam aracılığı ile ücretsiz olarak yayın yapabileceğiniz bir internet sayfası ve programı sağlıyor. Kullanımı çok kolay olan bu program ile dakiklar içerisinde webcam sayfanızda canlı yayına geçmiş olucaksınız. minutes!

Webcam Plus yazılımını indirdikten ve bilgisayarınıza kurduktan sonra. Webcam’inizdeki canlı görüntüyü MyCam Page Designer sayfasından izleyebilir ve izlemeleri için arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Yazılım Özellikleri:

– Windows destekleyen tüm USB Webcamler ile uyumlu.- MyCam Page Designer sayfasına Canlı resimlerinizi aktarır.- Canlı Video Önizleme seçeneği.- Kullanıcı için kullanımı kolay basit, sade arayüz!- Saniyeler içerisinde Canlı Webcam görüntüsü alabilme.

Sistem Gereksinimleri:

Windows 95 veya daha ilerisiWebcam (USB, capture board, vb.)Binlerce renk veya daha iyisini destekleyen bir görüntüPentium sınıfı işlemci (veya eşiti)İnternet bağlantısı

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver