Ücretsiz İndir Web Button Maker Deluxe v3.01 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Web Button Maker Deluxe v3.01 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Web Button Maker Deluxe v3.01 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer bir siteniz varsa bu yazılımla siteniz için profesyonelce,kolay birkaç işlemle kaliteli butonlar oluşturabilirsiniz.Yazılımın içerisinde 200 çeşit yazı ve botun çeşidi bulunmaktadır.Sitenizin anasayfasına bunlardan birini kullanarak veya içeriğini değiştirerek kendinize göre güzel görünümlü butonlar hazırlayabilirsiniz.

Kullanımında yapmanız gereken ilk adımda açılışta “Button” sekmesine tıklayın ve sonrasında sağ alt kısımda şablonu ayarlayın.Efekt vermek istersenizde üst kısımdan “Effects” sekmesine tıklayın ve bu kısımdan istediğinizi seçin.Özellikleri :

Vista,XP,Mac tarzı butonlar yapabilme150 nin üstünde hazır şablon50’nin üstünde yazı çeşidiŞablon dizaynında resim ekleyebilme Hareketli,gölgeli efektler verebilmeHTML ve Javascript olarak hazır kod desteği BMP, GIF, JPEG, PNG, TIFF, EXIF, WMF, EMF, ICON formatlarında görüntü oluşturabilme ve destekleme

Örnek Butonlar :

Pulsing Buttons:

Example Buttons Example Buttons Example Buttons

Lots of Possibilities:

Example Buttons Example Buttons Example Buttons
Example Buttons Example Buttons Example Buttons

Yazılımın kullanımı hakkında bilgi sahibi olmak için hazırlanan videoyu izleyin

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver