Ücretsiz İndir WAMP5 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

WAMP5 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda WAMP5 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

WAMP5 Apache, PHP5, MySQL database, PHPmyadmin ve SQLitemanagerı bilgisayarınıza kurmanıza yardımcı olan bir servis ayarlayıcı. Prensip olarak sizleri PHPnin yeni versiyonu olan PHP5 ile tanışmanızı ve öğrenmenizi sağlamak olsada bir çok başka özelliklede sizlere yardımcı oluyor. WAMP5 tray icon olarak bilgisayarınızda servis ayarlıyıcısı olarak bulunuyor. Bunun sayesinde WAMP5 in tüm ayarlarını ve tüm servislere ulaşımınız artık çok daha rahat.

WAMP5 i yüklediğinizde tüm dosyalar seçtiğiniz bir klasörün içine kopyalanıyor. Conf dosyaları daha sonradan seçtiğin bu klasöre göre modifiye ediliyor. Aynı zamanda “www” klasörü gibi bir dosya daha yükler buda Dökümanlarınızın Rootu oluyor.

Yüklemenin sonunda, WAMP5 otomatik olarak Apache ve MySQL servislerinide kuruyor: · service’ wampapache': apache servisi · service ‘wampmysql': mysql servisi WAMP5’ın yüklemesi kompakt olarak karşımıza çıkıyor buda bütün dosyalar WAMP5 klasörüne yükleniyor anlamına geliyor. Sadece MySQL conf (usually my.ini) dosyası Windows klasörüne kopyalanıyor ama “mpwamp.ini” olarak diğer yüklemelere sorun çıkarmamak adına.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver