Ücretsiz İndir VisualRoute 2006 10.0a Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

VisualRoute 2006 10.0a Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda VisualRoute 2006 10.0a isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Program, siz interneti kullanırken IP paketlerinizin izlediği rotalarırngörüntülemekte kullanabileceğiniz bir dünya haritası sunar. VisualRouternayrıca paraleldeki tüm IP sekmelerini (ardışıklar hariç)rnizleyebilmenizi sağlar ve böylece konvansiyonel Tracerouternprogramlarından daha hızlı sonuçlar verir. VisualRoute ayrıca pop-uprnWhois ve Loose Source Route (LSRR) bilgisini de destekler. VisualRouternServer paketinde olan ve programı merkezi bir sunucu üzerindenrnyüklemenizi ve sonra Java-kullanabilir bir Web tarayıcı üzerindenrnprograma kullanıcı erişimine sahip olabilmenizi sağlayan bir özellikrnolan AutoWeb`i içerir. Bu versiyon İngilizce`den farklı bir dildernişletim kullananlar için DNS aramalarıyla ilgili bir hata düzeltmesirniçeriyor. Ping atıp geri dönüşün nereye kadar gerçekleşebildiğini,rnproblemin hangi bölgede ortaya çıkabildiğini görebiliyorsunuz.rnProgramın güzel yanı, ileri seviye problemleri çözmek isteyenlerernyönelik olmanın yanısıra son kullanıcıların dikkatini çekecek tarzdarnolması. Programda Türkçe dil desteği de mevcuttur. Programın tam sürümürn49.95$`dır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver