Ücretsiz İndir Videozilla Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Videozilla Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Videozilla isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Videozilla 2.7

Videozilla AVI, MPEG, RM, MOV, ASF, WMV, SWF, FLV, MPEG 4 (IPOD/PSP/Mobile), M4V, 3GP, 3G2 formatları için video dönüştürme aracıdır. Sadece sağ tıklayarak çıkan menüden videoyu dönüştürme işlemi için ilk adımı atabilirmenize olanak veren bu gelişmiş program ile videolarınızı artık çok daha rahat bir şekilde çevirebileceksiniz. Formatlarını dönüştürmek istediğiniz videoların ayrıca ebatlarını, ses kalitesini, ses ayarlarını, görüntü kalitesini, kodek uyumluluğunu da belirleyebiliyorsunuz. Bu sayede istediğiniz kodeklerde çalışan istediğiniz boyutlara ve ses kalitesine sahip videolar elde edebiliyorsunuz. Ayrıca videolardan sesleri ayırt edip Wav ve Mp3 olarak bu sesleri kaydedebiliyorsunuz. Bir çok özelliğe sahip bu programın deneme sürümü sadece 9 dönüştürme işlemine olanak veriyor. Sınırsız sayıda işlem için programı satın almanız gerekiyor.

Özellikleri:AVI Video formatına dönüştürebilmeMPEG Video formatına dönüştürebilmeMPEG-4 Video (IPOD/PSP/Mobile) formatlarına dönüştürebilme- yeni!3GP Video formatına dönüştürebilme – yeni!WMV Video formatına dönüştürebilmeRealMedia Video formatına dönüştürebilmeFLASH Video formatına dönüştürebilmeASF Video desteğiMOV 6 / 7 Video desteği AVI Video desteğiMPEG Video desteğiMPEG-4 Video (IPOD/PSP/Mobile) desteği 3GP Video desteğiWMV Video desteğiRealMedia Video desteğiFlash 8 SWF desteği Flash 8 FLV desteği Flash MX SWF desteği Flash MX FLV desteği Flash 3-6 SWF desteğiFlash Vector SWF desteği Sağ tıklama ile dönüştürme özelliği (Windows Explorer’da)Video’ları MP3’e dönüştürmeVideo’ları WAV’a dönüştürmeAdvanced Video Player (gelişmiş video oynatıcı)Video dönüştürülürken önizleme imkanı 64-bit Windows desteği Windows Vista uyumlu – yeni!

Desteklediği popüler formatlardan bazıları:

AVI (DivX, XviD, MS MPEG-4, Uncompressed, Cinepak ve diğerleri) MPEG (MPEG (MPEG-1 ve MPEG-2 Video, VCD ve SVCD, PAL, ve NTSC) MPEG-4 format (Mobile, PSP, IPOD, MOV 7) 3GP format (3GP, 3G2) WMV (Windows Media Video) RM (Real Networks Video) DVD format ASF format QuickTime MOV format Flash 8 SWF format Flash 8 FLV format Flash MX SWF format Flash MX FLV format Flash 3-6 SWF format Flash Vector SWF format

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver