Ücretsiz İndir Video Workshop v1.43 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Video Workshop v1.43 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Video Workshop v1.43 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Video üzerinde her türlü düzenlemeyi yapabilir ; videoları birbirleri arasında dönüştürebilir sadece sesleri kaydedebilir ve daha birçok işlemi Video Workshop ile yapabilirsiniz.

Özellikleri:

Video şekil dosyalarına ayrıca şekil verebilirsinizDönüştürdüğü videolar ( AVI, MPEG, WMV, ASF, RM, MOV, QT …)VCD, SVCD ve DVD formatlarından MPEG filmleri yapabilirsinizVideolardan sesleri kaydedip MP3 olarak dönüştürebilirsiniz.Videoyu kesebilir başlangıç ve bitiş oranlarını ayarlayıp başka bir videoya birleştirebilirsiniz.Video dosyalarındaki MP3 ve Wav formatlarını karıştırabilir,mix yapabilir ve oluşturulan sesi başka videoya atabilirsiniz. Yeni sürümde Vista desteğide sağlanmış bulunuyor.Ayrıca format çeşidi artırılmış ve bazı hatalar giderilmiş.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver