Ücretsiz İndir Video Snapshots Genius v2.0 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Video Snapshots Genius v2.0 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Video Snapshots Genius v2.0 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Masaüstü ekran görüntülerini alabileceğiniz ve aynı zamanda bu resimler üzerinde çeşitli düzenlemeler yapabileceğiniz, resimlerinizi yeniden boyutlandırabileceğiniz alanında lider bir resim editörü programı.

Resim almasının yanı sıra ekrandaki hareketli videolarıda alabilen ve bunları saliselere bölerek resim şeklinde de kaydedebilen bu yazılım, resim konusunda size hemen hemen her türlü imkanı sunuyor.

Genel Özellikleri:

İstediğiniz resim ve video yu görüntü olarak yakalayabilir ve kaydedebilirsiniz.Aldığınız tüm resimleri galeride biriktirerek resim albümünüzü oluşturabilirsiniz.Galerinizdeki bir resmi veya yeni çektiğiniz bir resmi düzenleyebilir, yeniden boyutlandırabilir ve popüler dosya formatlarında bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.Galerinizdeki resimlerin en ve boy oranlarını kendiniz ayarlayabilir, resime saydamlık, koyuluk vb. düzenlemeler yapabilirsiniz.Resimlerinizden slay gösterisi hazırlayabilir ve bunları web sitenizde yayınlanacak şekile getirebilirsiniz.

Çekdiğiniz videoları; MPEG, AVI, WMV, DivX, RealMedia, QuickTime, DVD türü formatlarda

Resimleri ise; BMP, JPEG, GIF, PNG ve TIFF türü formatlarda saklayabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver