Ücretsiz İndir Video Converter 2007 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Video Converter 2007 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Video Converter 2007 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yüksek kalitede video dönüşümü yapabileceğiniz ve aynı anda birçok video dönüşümüne izin veren profesyonel / kullanımı kolay bir video dönüştürme aracıdır.

Birçok video formatına destek veren ve bu formatlar arasında yüksek kalitede video dönüşümü yapabilmenizi sağlayan, profesyonel olmasının yanı sıra kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlayan kullanımı kolay bir uygulamadır.

Video format dönüşümü yapabilmesinin yanısıra bazı videolar üzerinde birtakım ses ve görüntü düzenlemeleri de yapabilmenize imkan tanır.

Birçok mobile aygıtın (Nokia, Motorola, Siemens vb.) desteklediği 3GP formatına da kolayca dönüşüm yaparak, video izleme kayfini cebinize taşır. Aynı zamanda çevirdiğiniz bu videolarınızı da İpod’unuzda izleme fırsatı bulursunuz.

* 3GPP, AVI ve MOV video formatlarını desteklemesinin yanısıra, videolarınızdaki sesleri videonuzdan ayırarak MP3, OGG ses formatlarına dönüştürüp bilgisayarınıza kaydetmenizi sağlar.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver